Může energetika spolehlivě fungovat i s vysokým podílem OZE?
Děkuji za vtipný a vysvětlující článek Ukazuje, že ve Š. je.bordel v řízení soustavy. Jejich energetika má být základem evropské energetické dálnice. Zamýšlím se nad velkými plynovými bloky. Ty podle mne Š. nemá. Zato má dieselové agregáty. Děkuji.
Dobrý článek. Proč se ale v něm nevyskutují baterie je ale imho hlavní nevyřčená příčina :)
Děkuji za vtipný a vysvětlující článek Ukazuje, že ve Š. je.bordel v řízení soustavy. Jejich energetika má být základem evropské energetické dálnice. Zamýšlím se nad velkými plynovými bloky. Ty podle mne Š. nemá. Zato má dieselové agregáty. Děkuji.
Dobrý článek. Proč se ale v něm nevyskutují baterie je ale imho hlavní nevyřčená příčina :)