Discussion about this post

User's avatar
Adriana's avatar

Jako vážně? Sedíš na radnici 8 let v koalici, o čem ten článek je? Najednou expert na územní plánování, nebo AI? Plán je jaký je, je to úplný odklon od původního záměru zahušťování. Vyhovělo se velkým hráčům, je neodvážný, kompromisnický a bude na realizaci pro město zbytečně drahý. To není kompromis, to je rezignace na rozvoj města.

No posts

Ready for more?